U bevindt zich hier:Beginpagina - Wie we Zijn - Even voorstellen; de leden van de kerkenraad - Ouderling-Kerkrentmeester; Catharine Ruisaard-Gijssel

Ouderling-Kerkrentmeester; Catharine Ruisaard-Gijssel

Ik ben Catherine Ruisaard-Gijssel. Ik ben 48 jaar en ben getrouwd met René, we hebben samen drie kinderen. Sinds vorig jaar ben ik na een studie van vier jaar begonnen als tuinontwerper. Tuinieren was altijd al mijn hobby en ik vind het dan ook erg leuk dat ik daar mijn beroep van heb kunnen maken. Verder ben ik actief op De Hoeksteen als natuurouder en als ondersteuning van de MR. Voor onze kerkgemeente ben ik betrokken bij de ZWO en help ik bij het startweekend. In het verleden heb ik ook bij de jeugdactiviteiten geholpen. Op 19 februari ben ik bevestigd als Ouderling-Kerkrentmeester. Ik hoop zo mijn steentje te kunnen bijdragen aan onze gemeente. Ik ben er van overtuigd dat we het met z’n allen moeten doen en dat ds. Steenks het niet in z’n eentje kan doen. Ik hoop dan ook dat we positief verder kunnen bouwen aan een gemeente waar iedereen zich welkom voelt.