U bevindt zich hier:Beginpagina - Voorpagina - 22 juni Ontmoeting nieuw ingekomen gemeenteleden

22 juni Ontmoeting nieuw ingekomen gemeenteleden

Op zaterdag 22 juni 16.00 uur nodigt de kerkenraad van de Protestantse Gemeente Wemeldinge alle nieuw ingekomen gemeenteleden van de afgelopen twee jaar uit. Nieuw ingekomenen worden ontvangen met koffie/thee, we maken kennis met elkaar, waarna u een rondleiding krijgt door ons prachtige kerkgebouw.
Aansluitend zullen Gerard Pilon en ds. Dick Steenks over onze gemeente en het kerkenwerk vertellen. Er is ook ruimte om vragen te stellen en elkaar te ontmoeten onder het genot van een hapje en een drankje.
Iedere nieuw ingekomene van de afgelopen twee jaar is van harte welkom. We vragen u zich wel van tevoren aan te melden bij ds. Dick Steenks (tel. 308297 / Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.), zodat we weten op hoeveel mensen we kunnen rekenen.

Wij hopen u te ontmoeten op 22 juni en zien uit naar uw komst!