U bevindt zich hier:Beginpagina

Kerkbalans 2019 komt eraan!

De voorbereidingen voor de actie Kerkbalans zijn weer in volle gang. Het thema van de actie is dit jaar: ‘Geef voor je kerk’ . Tussen 19 en 26 januari ontvangt u een brief met het verzoek om bij te dragen. Net als voor een huishouden is een gezonde financiële situatie belangrijk voor de kerk. Daarom vragen we elk jaar aan al onze gemeenteleden om een bijdrage. Het is een vrijwillige bijdrage, maar we kunnen niet zonder! We hopen dan ook dat we weer op u mogen rekenen. Dankzij uw bijdrage kunnen we onze belangrijke taken blijven vervullen zoals het pastoraat en de Erediensten, maar ook nieuwe plannen maken zoals ‘kerk in het dorp-zijn’ en ‘verduurzaming’.
Helpt u mee?
Vrijwilligers zijn druk in de weer om Kerkbalans goed voor te bereiden. We zoeken nog mensen die ons kunnen helpen met het wegbrengen en ophalen van de formulieren in de periode van 19 januari tot 1 februari . Heeft u een paar uur tijd en wilt u ons helpen? Neem dan contact op met Marina Weststrate via de mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of telefoon 06-52537163.