U bevindt zich hier:Beginpagina - Voorpagina - Leden gezocht voor Commissie PR

Leden gezocht voor Commissie PR

In de afgelopen kerkenraadsvergadering is besloten om een commissie PR in te stellen. Zoals de naam al aangeeft, zal deze commissie zich bezig houden met de PR van onze gemeente. Denk hierbij aan een te ontwerpen huisstijl, aan de presentatie op de website en al onze andere nieuwsdragers, PR voor wat we als kerk doen door middel van posters en persberichten, folders en flyers, sociale media enz. Meer informatie over de taak van de commissie PR is op te vragen bij ds. Dick Steenks. Mocht u of jij het leuk vinden om mee te denken over hoe we onszelf presenteren en onze kerkdiensten en activiteiten onder de aandacht kunnen brengen, laat het weten aan ds. Dick Steenks

Laatst aangepast op vrijdag, 09 november 2018 18:22