U bevindt zich hier:Beginpagina - Voorpagina - Vrijdag 15 november vanaf 19.00 uur de vrijwilligersavond !

Vrijdag 15 november vanaf 19.00 uur de vrijwilligersavond !

Vrijwilligerswerk is erg belangrijk, ook in onze kerk. Zonder vrijwilligers kan onze gemeente niet functioneren. De kerkenraad is enorm blij met de inzet van onze vrijwilligers! Om alle vrijwilligers hiervoor te bedanken nodigt de kerkenraad alle vrijwilligers en hun eventuele partners uit voor een gezellige vrijdagavond op 15 november vanaf 19.00 uur in onze Maartenskerk. Op deze avond ontvangen we om 19.30 uur een speciale gast die een optreden van een uur zal verzorgen.

Leuk en interessant voor jong en oud.
Aansluitend is er alle tijd voor onderlinge ontmoeting en gezelligheid onder het genot van hapjes en drankjes.
U kunt zich aanmelden bij de organisatie - die in handen is van Corinne Steenks en Jacelien Lamper -  via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of via telefoonnummer: 0113-308297 of via een briefje: Kerkweg 11, 4424 NJ, Wemeldinge.Laatst aangepast op zaterdag, 02 november 2019 14:06