U bevindt zich hier:Beginpagina - Voorpagina - Israëlreis 2019 – presentatieavond op 31 mei 2018

Israëlreis 2019 – presentatieavond op 31 mei 2018

Ds. Steenks gaat een Israëlreis organiseren! De reis wordt aangeboden aan onze gemeente en de Voorhof-gemeente te Woudenberg.Want hoe meer mensen er mee gaan, hoe goedkoper de reis wordt. Er kunnen maximaal 40 deelnemers mee. Ds. Steenks en ds. Kooistra (predikant van de Protestantse Gemeente De Voorhof te Woudenberg) hebben samen met reisorganisatie Drietour een mooi reisprogramma samengesteld. De Israëlreis is van vrijdag 22 februari tot en met zondag 3 maart 2019.  Op donderdag 31 mei a.s. om 19.30 uur in de Maartenskerk zal ds. Steenks de reisplannen presenteren. Iedereen die belangstelling heeft, is van harte welkom. Wel graag van tevoren opgeven bij ds. Steenks. Als u niet kunt komen op de presentatie-avond,maar wel interesse heeft in de reis, laat het dan weten.

Laatst aangepast op zaterdag, 28 april 2018 08:48